124 Views

Budowa czy zakup domu?

Budowa czy zakup domuPosiadanie mieszkania w bloku ma swoje wady i zalety. Nasze społeczeństwo można podzielić na tych, którzy kochają żyć w pobliżu tętniącego miasta i na tych, którzy wolą zaciszne zakątki gdzieś na obrzeżach dużych aglomeracji. Jeżeli należy do tej drugiej grupy, to dom będzie dla nas idealnym rozwiązaniem. Należy się jednak zastanowić czy lepiej go zbudować od podstaw czy może kupić coś z rynku wtórnego?

Jeżeli chodzi o ceny takich nieruchomości, to jeśli mamy już odpowiedni grunt, to budowa będzie znacznie tańsza. Jeżeli jednak dopiero będziemy kupować działkę, to koszty będą w zasadzie porównywalne. Plusem budowy jest fakt, że sami wybierzemy projekt i sami zdecydujemy jak nasz dom ma wyglądać. W przypadku domów z rynku wtórnego jesteśmy poniekąd skazani na gust poprzednich właścicieli. Oczywiście możemy przeprowadzić generalny remont, ale ogólny zarys budynku i tak pozostanie taki sam. Osobom, którym zależy na czasie i które nie chcą użerać się z ekipą budowlaną poleca się zakup domu z rynku wtórnego.

About the author:
Has 118 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: złomowanie auta tarnobrzeg, drążenie foremników, Tanie multiplikatory, plisy Oświęcim, redox extreme efekty, internorm okno kf410, kawitacja kielce, Szamba Betonowe Brzozów, balayage fryzjer kraków, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050

Back to Top