45 Views

Fototapety na wymiar

Dobrze wyeksponowane fototapety na wymiar potrafią diametralnie odmienić wygląd pomieszczenia, nadając mu oryginalnego charakteru. Mogą one pełnić rolę tła, czyli punktu zaczepienia do pozostałych elementów znajdujących się we wnętrzu lub być centralnym dekorem, na którym będzie skupiał się wzrok każdego z domowników i zaproszonych gości.

Wybór fototapety

To na jakie fototapety się zdecydujemy, zależy od wystroju naszego wnętrza. Zwykle wybór pada na największą ścianę w danym pomieszczeniu. Jeśli jednak zależy nam na uzyskaniu efektu dekoru, można śmiało umieścić fototapetę na bocznej ścianie. Bardzo dobrze sprawdza się ściana przeciwległa do drzwi, dzięki czemu fototapeta będzie widoczna zaraz po wejściu do danego pomieszczenia. Nie sprawdzają się za to ściany naprzeciwko okien, gdyż na skutek odbicia światła fototapeta będzie się niezbyt dobrze reprezentowała. Ważne są nie tylko walory estetyczne tej dekoracji ściennej, ale także jej praktyczność. W przypadku dużych rozmiarów, warto unikać krzykliwych wzorów i kolorów, które będą niepotrzebnie męczyły wzrok.

About the author:
Has 118 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: orienteering miejski na imprezę integracyjną, Drepo zadaszenia tarasów, fluorokrzemian glinu, durobet ceny, kinesiotaping bielsko biała, vetrex-v90-alphaline, osb stopfire, vetrex okna bielsko biała, armatura łazienkowa Apavisa, rozstępy biceps, mezoterapia vivaderm

Back to Top