114 Views

Kupić nieruchomości za granicą – tylko gdzie ?

Kupić nieruchomości za granicąCoraz większa liczba polskich obywateli lokuje swoje oszczędności za granicą, poprzez nabywanie tam nieruchomości. Powodzeniem cieszą się turystyczne okolice w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Anglii, Portugalii, czy Irlandii. Polacy coraz częściej nabywają nieruchomości w różnych krajach Unii Europejskiej i nie tylko. Gdyż niektórzy decydują się zainwestować swoje pieniądze w Brazylii, Egipcie, czy nawet Tajlandii.
Zakup nieruchomości zagranicznej, to nie tylko lokata kapitału, lecz również ma to znaczenie prestiżowe. Taki apartament za granicą dodaje szyku i jest powodem do dumy.
Na niektórych zagranicznych rynkach pojawia się wiele tak zwanych „perełek”, czyli nieruchomości, które posiadają atrakcyjną lokalizację i są stosunkowo niedrogie, jak często się zdarza na przykład w Hiszpanii.
Od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej, to Bułgaria wzbudza coraz większe zainteresowanie inwestorów z Polski. Bułgaria jest miejscem, gdzie po bardzo atrakcyjnych cenach można nabyć ciekawe nieruchomości, nawet w okolicach wybrzeża Morza Czarnego, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem.

About the author:
Has 113 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: bcaa katowice sklep, Tynk mozaikowy Lakma, vetrex-v90-alphaline, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, pantomograf Gliwice, busy do danii szamotuły, Fotoprzekaźnik Sick, Drepo zadaszenia tarasów, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Wiedzopedia, Stojaki na ulotki - Brooklyn

Back to Top