115 Views

Kupić nieruchomości za granicą – tylko gdzie ?

Kupić nieruchomości za granicąCoraz większa liczba polskich obywateli lokuje swoje oszczędności za granicą, poprzez nabywanie tam nieruchomości. Powodzeniem cieszą się turystyczne okolice w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Anglii, Portugalii, czy Irlandii. Polacy coraz częściej nabywają nieruchomości w różnych krajach Unii Europejskiej i nie tylko. Gdyż niektórzy decydują się zainwestować swoje pieniądze w Brazylii, Egipcie, czy nawet Tajlandii.
Zakup nieruchomości zagranicznej, to nie tylko lokata kapitału, lecz również ma to znaczenie prestiżowe. Taki apartament za granicą dodaje szyku i jest powodem do dumy.
Na niektórych zagranicznych rynkach pojawia się wiele tak zwanych „perełek”, czyli nieruchomości, które posiadają atrakcyjną lokalizację i są stosunkowo niedrogie, jak często się zdarza na przykład w Hiszpanii.
Od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej, to Bułgaria wzbudza coraz większe zainteresowanie inwestorów z Polski. Bułgaria jest miejscem, gdzie po bardzo atrakcyjnych cenach można nabyć ciekawe nieruchomości, nawet w okolicach wybrzeża Morza Czarnego, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem.

About the author:
Has 118 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Fotoodmładzanie żary, trioxygen 5, kubota l3200 cena, wałki pa66, baront schody, vetrex okna bielsko biała, kawitacja kielce, Tynk silikonowy Lakma, Fotoprzekaźnik Sick, fluorokrzemian glinu, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie

Back to Top