123 Views

Kupno mieszkania – kryteria wyboru

Kupno mieszkania - kryteria wyboruKupując mieszkanie warto zwrócić uwagę na wiele istotnych aspektów – tak, by później nie żałować dokonanego wyboru, polegającego na zakupie danej nieruchomości.

Zwróćmy przede wszystkim uwagę na rozkład pomieszczeń w mieszkaniu. Jeśli są w nim na przykład tzw. przechodnie pokoje, to dobrze przemyślmy, czy rzeczywiście na dłuższą metę nie będzie nam to potem doskwierać. Zorientujemy się też w jakim stanie jest mieszkanie, jak prezentują się detale takie jak na przykład odrapany tynk w łazience (o ile faktycznie występuje). Przyjrzyjmy się po prostu uważanie ogólnemu stanowi mieszkania.

Dobrze  się rozglądając po całym lokum, przyjrzyjmy się też balkonowi (o ile mieszkanie jest w balkon wyposażone). Jakie ma rozmiary, jaki z niego mamy widok, w jakim jest stanie?

Przypatrzmy się też dobrze okolicy. Czy jest bezpieczna? Jak wygląda sprawa potencjalnych dojazdów do pracy, do śródmieścia? Jakie mamy do wyboru połączenia komunikacji miejskiej z tej konkretnej lokalizacji?

Przeanalizujemy też rodzaj budownictwa, w myśl którego skonstruowany jest blok wraz interesującym nas mieszkaniem (np. wielka płyta bądź też cegła).

About the author:
Has 113 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: Fotodepilacja Żary, mezoterapia vivaderm, Drepo zadaszenia tarasów, wałki pa66, redox extreme efekty, Tynk silikonowy Lakma, przeszczep łąkotki warszawa, pantomograf Gliwice, ra nails lakier hybrydowy, glutamina katowice, CPE Gliwice

Back to Top