207 Views

Projektowanie wnętrz – Sopot

Styl skandynawski
Nie tylko ubrania czy akcesoria mogą być modne. Modzie ulega wszystko – od książek i filmów aż po popularne jedzenie. Nic dziwnego, że nie omija ona nawet takiej dziedziny życia, jak projektowanie wnętrz.
Od jakiegoś czasu wiele zainteresowania skupia styl nazwany skandynawskim. To prostota, jasne kolory i naturalne materiały połączone z odwołaniami do dalekiej, zimnej północy. Wnętrze urządzone w tej sposób ma w sobie dużo nawiązań do surowej północnej przyrody. Materiały takie jak surowe drewno w różnych odcieniach, wełna, kamień łączą się z białymi lub szarymi tonacjami ścian. Styl skandynawski to także minimalizm – projektowanie wnętrz w tym stylu nie może opierać się na przesycie. Przestrzeń, jaką tworzy niewiele przedmiotów we wnętrzu, daje wrażenie wolności i czystości. Wystrój ograniczony jest do minimum, niezbyt kontrastowy, nierzucający się w oczy. Domeną skandynawskiego wnętrza jest światło i wrażenie spokoju. To domy i mieszkania, w których dobrze się odpoczywa i efektywnie pracuje.

About the author:
Has 118 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: lpk110, geodeta głogów cennik, elwix torba, durobet ceny, kostka fakturowana producent, Fotoprzekaźnik Sick, orienteering miejski na imprezę integracyjną, mezoterapia vivaderm, biceps 34cm, standy eliptyczne cena druku, Vademecum elektryka SEP

Back to Top