157 Views

Stylowe meble na zamówienie – Sopot

Stereotyp introwertyka
Kim jest introwertyk? To pojęcie wprowadzona przez Junga. Jego drugim biegun stanowi osoba ekstrawertyka. Charakteryzuje go raczej spokój, niechęć do długiego przebywania w dużym gronie innych osób, potrzeba samotności raz na jakiś czas. Oczywiście, nie jest powiedziane, że każdy introwertyk jest taki sam. Ta cecha to raczej kontinuum, przybiera różne poziomy nasilenia w zależności od wielu innych czynników.
Jak wyobrażamy sobie typowego introwertyka? Zamknięty w swoim wygodnym domu, siedzący w fotelu z książką i okularami na nosie, otoczony przez stylowe meble na zamówienie i niekończące się regały z książkami. W tej scenie nie ma zbyt wiele dynamiki. Spodziewamy się po introwertyku, że nad aktywność będzie przedkładał intelektualne rozrywki i głaskanie kotów. Bo także kot jest zwierzęciem kojarzonym z introwersją – psa przypisujemy raczej ekstrawertykowi. Jednak nie jest powiedziane, że introwertyk nie może spędzać czasu z psem u boku, spacerując po górach i zatapiając się w swoich myślach.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 118 Articles

RELATED ARTICLES
Tagi: balayage kraków, etykiety inspekcyjne z datą, endoskop laryngologiczny sinutronic, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik Sick, szkiełkowanie kraków, rozstępy biceps, GAP Fakturowy BMW, osb stopfire, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, redox extreme efekty

Back to Top